Poradniki

Samsung I8000 Omnia II

Autor: Mateusz Pakulski, 12 sierpnia 2010 20:56:06

Samsung I8000 Omnia II

W ciągu ostatnich 2, 3 lat Samsung pokazał, że z producenta telefonów prostych i nie grzeszących urodą oraz jakością wykonania wyrósł na producenta, z którym muszą się liczyć pozostali uczestnicy rynku komórkowego. Tworzone obecnie przez niego urządzenia skierowane są praktycznie do każdej grupy odbiorców, wśród których użytkownicy smartfonów stanowią już całkiem pokaźną grupę. To nie tylko do nich skierowane jest drugie wydanie smartfonu Omnia, które stara się zainteresować sobą nie tylko dotychczasowych, ale również i nowych klientów. Czy to się uda? Zapraszam do przeczytania recenzji telefonu Samsung I8000 Omnia II, w którym postaram się odpowiedzieć nie tylko na to pytanie.

Czytaj więcej

Podkręcanie karty graficznej w teorii i praktyce

Autor: nickey, 04 września 2009 18:11:24

Podkręcanie karty graficznej w teorii i praktyce

Overclocking (potocznie podkręcanie) - zwiększanie szybkości pracy i wydajności sprzętu komputerowego, np. procesora, karty graficznej za pomocą odpowiedniego oprogramowania lub zmiany pewnych ustawień w ustawieniach BIOS-u.

Czytaj więcej

Poradnik kupujących TechWorks.pl – rozpoczęcie roku szkolnego 2009

Autor: Piotr Maliński, 12 sierpnia 2009 20:10:32

Poradnik kupujących TechWorks.pl – rozpoczęcie roku szkolnego 2009

Choć nauka zazwyczaj nie sprzyja graniu (a może bardziej odwrotnie), a komputer wciąż jeszcze jest głównie źródłem rozrywki, każdego września ciężkie zastępy płytek drukowanych z różnymi układami na pokładzie, zwane płytami głównymi czy kartami graficznymi są sprzedawane jako składniki gotowych lub samodzielnie składanych komputerów – kupowanych do nauki oczywiście. Problemem jest raczej inna kwestia, mianowicie „co kupić?” w tak obszernym, ale i zawiłym rynku. Nie ma strachu – po chwili poświęconej obeznaniu z nim, każdy wyszuka coś dla siebie.

Czytaj więcej

Jak działa mysz optyczna?

Autor: Justyna Juszczyk, 24 maja 2009 12:50:28

Jak działa mysz optyczna?

Stopień zaawansowania obecnych myszy optycznych jest znacznie ponad to, co prezentowały modele ideowe. Zaawansowane układy przetwarzania sygnału, wyszukane układy optyczne oraz wydajne matryce CMOS o wysokiej rozdzielczości czynią z nich często małe, elektroniczne arcydzieła.

Czytaj więcej

Zestaw Car-Audio dla początkującego cz2

Autor: Daniel Laskowski, 10 maja 2009 19:52:00

Zestaw Car-Audio dla początkującego cz2

Czym jest car-audio dowiedzieliście się, drodzy czytelnicy w naszej poprzedniej części poradnika. W tamtej części przedstawiliśmy Wam zestaw dla początkującego użytkownika, który zamiast standardowego wyposażenia swojego auta, chce czegoś nowego. Dźwięku, który go zaskoczy. Dodatkowo zaproponowaliśmy zestaw, który będzie nie tylko dobry jakościowo, ale także cenowo. Wybraliśmy głośniki oraz radioodtwarzacz firmy Blaupunkt, ponieważ jest to jedna z nielicznych firm, w których nie płacimy tylko za nazwę firmy oraz jej logo na produktach, lecz także za jakość oferowanych nam akcesoriów car-audio..

Czytaj więcej

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign