Samsung GALAXY Alpha już w sprzedaży!

Autor: Dział Prasowy, 27 września 2014 20:22:27

Długo wyczekiwany smartfon Samsung GALAXY Alpha trafił dziś na sklepowe półki w Polsce. Jednocześnie ruszyła także kampania Alpha People, dzięki której określenie „osobowości alfa” już wkrótce całkowicie zmieni znaczenie…

Najnowszy smartfon Samsung Alpha to prawdziwa wisienka na torcie rodziny GALAXY. Zgodzą się z tym wszyscy miłośnicy estetyki i wyszukanego stylu. Model Alpha reprezentuje bowiem zupełnie nową klasę smarftonów, w której projekty designu zostały opracowane w oparciu o bardzo szczegółową analizę potrzeb nowoczesnych konsumentów. W efekcie smartfon GALAXY Alpha wyróżnia się starannie dopracowaną, kompaktową obudową z metalową ramką i solidnym wykończeniem.

Samsung GALAXY Alpha to jednak nie tylko piękny design. Model ma także imponujące parametry techniczne. Pomimo smukłej i lekkiej konstrukcji, GALAXY Alpha oferuje wydajne podzespoły i funkcje, których użytkownicy oczekują od flagowych urządzeń mobilnych z serii GALAXY. Warto zauważyć także, że model Alpha ma niecałe 7mm grubości, co czyni go jednym z najcieńszych smartfonów na rynku!

Inżynierom Samsung udało się stworzyć urządzenie, które pozwala użytkownikom podkreślić ich własny styl i jednocześnie cieszyć się funkcjonalnością i najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi. W kontekście najnowszego produktu przeprowadzone zostało badanie, dzięki któremu można jeszcze lepiej zrozumieć potrzeby współczesnych użytkowników.

Z przeprowadzonego na zlecenie Samsung badania wyłonił się interesujący trend tzw. osobowości Alpha. Alpha people (czyli ludzie Alpha) to przede wszystkim osoby, które mają własny, niewymuszony styl i nie ulegają zewnętrznym wpływom. Cechuje je silne przekonanie o własnej wartości, które nie potrzebuje znajdowania poparcia u innych. Osoby takie są silne, odporne na krytykę i (jak twierdzą) osiągają założone sobie cele.

Analizą objętych zostało 800 Polaków w wieku od 15 do 50 roku życia, którzy postanowili sprawdzić, czy należą do tej grupy społecznej. W celu przeprowadzenia badań skonstruowano specjalną skalę, mierzącą konkretne postawy według założeń charakteryzujących trend Alpha. Aby zakwalifikować się do grupy Alpha people, badany musiał odpowiedzieć zgodnie z założeniami na minimum 10 z 13 pytań. Wyniki badania są zaskakujące, ponieważ z tak scharakteryzowaną grupą społeczną utożsamia się aż 6 mln Polaków!

Alpha people to zatem grupa wyjątkowa. Ludzie tacy są świadomi swoich potrzeb, mają swój własny styl i podążają wyznaczonymi przez siebie ścieżkami. Firma Samsung wychodzi naprzeciw takim wyjątkowym postawom i dostosowuje do nich swoje produkty. Można śmiało powiedzieć, że najnowszy model smartfona Samsung to najprawdziwsza Alpha wśród GALAXY.

Źródło: Informacja prasowa

« Wróć do listy newsów

Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy - dodaj pierwszy!

© TechWorks 2005-2011. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Projekt: Ratyodesign